Veletiny.cz
Veletiny.cz

Archiv aktualit

VELECKÉ VEPŘOVÉ  HODY  2018

Pro milovníky zabíjačkových specialit - v sobotu 3.2.2018 od 10.30 hodin v kulturním domě ve Veletinách pořádají místní spolky Sbor dobrovolných hasičů a Myslivecký spolek Kojetínek třetí ročník vepřových hodů. Vstupné - konzumné (co hrdlo ráčí) 100,-Kč. Do vlastních nádob, tzv. "přes ulici" se jídlo nevydává. Tekuté občerstvení z vlastních zásob, nebo lze využít místní pohostinství.


Obecní úřad upozorňuje občany,

aby si ve vlastním zájmu ořezali větve stromů, které zasahují nad nebo do místních komunikací a brání tak volnému průjezdu větších vozidel, či obecní techniky nejen při zimní údržbě, ale také brání volnému průjezdu např. cyklistů při vyhýbání se s osobními vozidly. Pokud nebudou v průběhu měsíce února přesahující větve ořezány, plošný ořez provedou zaměstnanci obecního úřadu.


Aktualizace

Obecní stránky v současné době procházejí aktualizací a je možné, že některé funkce nebo stránky v tuto dobu nebudou fungovat a nebo budou vykazovat chyby.

Omluvte prosím případné výpadky, nebo nefunkčnost stránek. Pro načtení aktuálního zobrazení použijte klávesovou zkratku Ctrl+F5. Tím by se měly aktualizovat dočasné soubory ze stránek, které jsou uloženy ve vašem počítači.
Pokud narazíte na nějakou chybu, dejt mi prosím vědět.

Tato informace platí do jejího smazání.

 

Děkuji za pochopení,

Admin (Dušan Vala) 


Recyklace

V budově obecního úřadu je možno do speciální nádoby odkládat použité tonery a cartridge z tiskáren. Příslušná nádoba je umístěna za vstupními dveřmi do budovy, vedle E-boxu. Děkujeme za správné třídění také tohoto druhu odpadu.Ekokom Asekol Elektrowin
Slovácký deník Dobrý den s Kurýrem TV Slovácko
Svoz odpadu Modré pytle – papír
26.10.2018
Žluté pytle – plast
26.10.2018
Hlášení poruch Veřejné osvětlení
Místní rozhlas
Kalendáře Kulturní dům
Veřejná místa
Místní rozhlas Hlášení rozhlasu
Z fotogalerie Různé
SDH Veletiny
Interaktivní malovaná mapa Uherskohradišťsko
© Vydavatelství CBS
www.malovanemapy.cz
Povodňový plán obce Veletiny
Dolní Poolšaví
Zlínský kraj
Zlín
Databáze firem Evropské databanky
Obec Veletiny - obecní úřad - ekatalog.cz Městské, obecní úřady - ekatalog.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj