Veletiny.cz
Veletiny.cz

Archiv aktualit

Vážení spoluobčané,

v pondělí 28. května 2018 byla obec Veletiny oceněna jako jedna z nejlepších mezi městy a obcemi Zlínského kraje v soutěži "O KERAMICKOU POPELNICI 2018" v kategorii 501 - 1500 obyvatel. Z loňského skvělého 5. místa jsme letos byli vyhodnoceni na místě 2., čímž jsme získali titul "skokan roku".

Velmi si vážím a děkuji za Váš přístup a péči při nakládání v nastaveném systému odpadového hospodářství. Spolu s tím totiž také úzce souvisí samotný celkový vzhled obce a přilehlého okolí. Mějme kolem nás i nadále pěkné prostředí. Starosta našich Veletin, Tomáš Trtek.    
Ani mírný výkyv počasí neodradil 120!!!

dětských účastníků POHÁDKOVÉHO LESA 2018, kteří za doprovodu rodičů i prarodičů dokončili i přes vydatný liják obchůzku po 12-ti stanovištích s různou pohádkovou tématikou.

Velké poděkování náleží skupině akčních a ochotných dobrovolníků, kteří se opět na profesionální úrovni zhostili role skvělých pořadatelů a zabezpečili hladký průběh této další kulturně - společenské akce, která výrazně přesahuje rámec místního významu na základě skutečnosti účasti návštěvníků z blízkého i vzdáleného okolí.

Velmi si vážím také pomoci místních podnikatelů, kteří tuto akci finančně podpořili a velmi tak ulehčili materiálnímu zajištění.

Děkuji firmám PERFEKTA Veletiny, Autodoprava Šimek - Janča, Stolářství Bičan, Křivda, Graja, AUTOSPRINT Hruboš, Autoservis Světinský, Čalounictví Švestka, Vzduchotechnika Podškubka.

Starosta našich Veletin Tomáš Trtek


veletanek


Ekokom Asekol Elektrowin
Slovácký deník Dobrý den s Kurýrem TV Slovácko
Svoz odpadu Modré pytle – papír
27.09.2018
Žluté pytle – plast
27.09.2018
Hlášení poruch Veřejné osvětlení
Místní rozhlas
Kalendáře Kulturní dům
Veřejná místa
Místní rozhlas Hlášení rozhlasu
Z fotogalerie Různé
SDH Veletiny
Interaktivní malovaná mapa Uherskohradišťsko
© Vydavatelství CBS
www.malovanemapy.cz
Povodňový plán obce Veletiny
Dolní Poolšaví
Zlínský kraj
Zlín
Databáze firem Evropské databanky
Obec Veletiny - obecní úřad - ekatalog.cz Městské, obecní úřady - ekatalog.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj