Veletiny.cz
Veletiny.cz

Archiv aktualit

Ani mírný výkyv počasí neodradil 120!!!

dětských účastníků Pohádkového lesa Veletiny 2018, kteří za doprovodu rodičů i prarodičů dokončili obchůzku po 9 stanovišťích s různou pohádkovou tématikou.

Velké poděkování náleží skupině ochotných dobrovolníků, kteří se opět na profesionální úrovni zhostili role pořadatelů a zabezpečili hladký průběh této další kulturně - společenské akce, která přesahuje rámec místního významu na základě účasti návštěvníků z blízkého i vzdáleného okolí.

Velmi si vážím také pomoci místních podnikatelů, kteří tuto akci finančně podpořili a výrazně tak ulehčili materiálnílnímu zajištění. Děkuji firmám PERFEKTA Veletiny, Stolařství Bičan, Stolařství Křivda, AUTOSPRINT Jan Hruboš, Čalounictví Švestka, Vzduchotechnika Podškubka, Autodoprava Šimek - Janča, Stolářství Graja, Autoservis Světínský. 

Starosta našich Veletin Tomáš TrtekPoslední dubnový den

patřil i v naší obci tradičnímu zvyku - stavění máje - letos pod patronátem ročníku 1999, jimž za jejich aktivní přístup podílet se na veškerých přípravách této tradiční události velmi děkuji, stejně jako Vám všem, kteří jste se předmájového večera zúčastnili. Tomáš Trtek, starosta našich Veletin.


Stavjání mája,

pokud to letošní rozmary počasí dovolí, by se mělo uskutečnit v neděli 30. dubna od 17.30 hodin. Na tuto tradiční událost jste všichni zváni ročníkem 1999, kteří zároveň žádají o pomoc všechny dobrovolníky z řad chlapců ročníků dřívějších, ale stejně tak i zkušené muže o odvoz mája, letos netradičně z drslavské Obory. Odjezd je plánován v pátek 28. dubna ve 14.00 od hospody. Technické záležitosti (nářadí) lze řešit s p. Pavlem Gálkem. Již předem velmi děkuji za Vaši součinnost a ochotu společně se podílet na udržování této tradiční události. Starosta našich Veletin Tomáš Trtek.Ekokom Asekol Elektrowin
Slovácký deník Dobrý den s Kurýrem TV Slovácko
Svoz odpadu Modré pytle – papír
28.02.2020
Žluté pytle – plast
28.02.2020
Hlášení poruch Veřejné osvětlení
Místní rozhlas
Kalendáře Kulturní dům
Veřejná místa
Místní rozhlas Hlášení rozhlasu
Z fotogalerie Různé
SDH Veletiny
Interaktivní malovaná mapa Uherskohradišťsko
© Vydavatelství CBS
www.malovanemapy.cz
Povodňový plán obce Veletiny
Dolní Poolšaví
Zlínský kraj
Zlín
Databáze firem Evropské databanky
Obec Veletiny - obecní úřad - ekatalog.cz Městské, obecní úřady - ekatalog.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj